Informacje podstawowe

Informacje podstawowe

Sieć naszych serwisów mechanicznych korzysta z wieloletnich doświadczeń związanych z serwisową obsługą samochodów. Fachowość pracowników można mierzyć ich sukcesami w Olimpiadach Serwisowych Forda. Pragnąc, aby wszyscy Klienci byli całkowicie zadowoleni, dokładamy wszelkich starań, aby obsługa w naszym serwisie miała pod każdym względem wyjątkowy charakter. Działalność w Grupie PGD pozwoliła nam na wprowadzenie zestandaryzowanych procesów obsługi na najwyższym poziomie. Jest ona także wielkim udogodnieniem dla osób i firm użytkujących na co dzień samochody w różnych regionach kraju.

Standardy
Proponujemy Klientom telefoniczne lub internetowe (nowość!) umawianie terminu wizyty, aby ustalić najdogodniejszy czas dla Klienta. Obsługę serwisową rozpoczynamy od oględzin samochodu w recepcji przejazdowej, aby ustalić szczegółowy zakres i czas naprawy, by możliwie precyzyjnie określić termin odbioru samochodu oraz koszty. Jeśli podczas trwania naprawy okaże się, że konieczne są dodatkowe czynności, a cena naprawy i termin odbioru auta ulegną zmianie, to zostaną one wykonane tylko w przypadku akceptacji właściciela samochodu.

Zakres obsługi serwisowej

 • Przeglądy techniczne
 • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
 • Montaż akcesoriów (alarmy, haki, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.)
 • Serwis ogumienia
 • Możliwość udostępnienia samochodu zastępczego
 • Dokumentacja fotograficzna uszkodzeń
 • Interaktywna recepcja serwisowa
 • Internetowe zamawianie usług
 • Całoroczna myjnia ręczna

Oferta serwisowa dla firm
Dla firm użytkujących samochody marki Ford mamy specjalną ofertę współpracy. Z każdym Klientem warunki współpracy uzgadniamy indywidualnie.
Dla ułatwienia kontaktów i współpracy z firmami wyznaczyliśmy specjalną osobę, doradcę handlowego serwisu, który kompleksowo opiekuje się Klientami serwisu i dba o najlepszą realizację specyficznych wymagań flotowych.

Rozwiązania serwisowe dla firm obejmują m.in.

 • Długoterminowe umowy serwisowe
 • Możliwość odbioru samochodu od Klienta
 • Ewidencja kosztów obsługi pojazdów (przesyłanie raportów i faktur za dany okres)
 • Ryczałtowe rozliczanie przeglądów i napraw
 • Samochody zastępcze
 • Całodobowa opieka techniczna

Dbałość o zadowolenia Klientów z obsługi serwisowej
Prowadzimy zaawansowane badania zadowolenia naszych Klientów z oferowanych usług. Są to badania telefoniczne skierowane do Klientów, którzy odwiedzili nasz serwis. W ciągu kilku dni po wizycie, pracownicy wyspecjalizowanego działu kontaktują się telefonicznie, aby poznać oponie na temat ostatniej wizyty serwisowej. Analizujemy wszystkie uwagi i opinie naszych Klientów. Jesteśmy wdzięczni za poświęcany nam czas i wszelkie informacje, które pozwalają nam lepiej poznawać oczekiwania naszych Klientów, by móc lepiej i pełniej na nie odpowiadać.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest DF Grupa PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako DF GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z DF GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Blog PGD Blog PGD Facebook Blog PGD Youtube
Czy chcesz być na bieżąco informowany o ofertach
specjalnych i wydarzeniach. Zapisz się aby otrzymywać newsletter.
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza