Akcesoria transportowe

Akcesoria transportowe

Bagażniki firmy Thule® 3 oraz Uebler4 można w bezpieczny sposób zamontować na dachu lub haku holowniczym Twojego Forda

Boksy dachowe

W solidnych, przestronnych boksach dachowych Thule® z serii Touring oraz Dynamic pomieścisz wszystko co potrzebujesz przewieźć. Elegancki, aerodynamiczny kształt gwarantuje stabilność i stylowy wygląd, a proste w obsłudze elementy mocujące oraz mechanizmy otwierające stanowią bezpieczne oraz wygodne rozwiązanie. Dostępne w różnych rozmiarach – wystarczy wybrać taki, który Ci odpowiada.

Bagażniki rowerowe

Kiedy zechcesz pojechać na wycieczkę rowerową, dużo łatwiej będzie zabrać Ci ulubione dwa kółka. Bagażniki rowerowe Uebler do montażu na haku holowniczym oraz rozwiązania oferowane przez firmę Thule® gwarantują bezproblemowy montaż i są łatwe w codziennym użytkowaniu. Wyposażone są w system zabezpieczający przed kradzieżą.

Bagażniki na narty

Jeżeli jesteś miłośnikiem białego szaleństwa, koniecznie dowiedz się więcej o bagażniku Thule® 727 Ski Carrier Deluxe. Pomieści nawet sześć par nart lub cztery snowboardy i jest bezpiecznym, prostym w użyciu rozwiązaniem do przewozu nart i desek snowboardowych.

Przystawka do zamocowania kajaka

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie akcesoriów transportowych firm Thule® Kayak Carrier 874 na pewno spełni Twoje oczekiwania. Jest prosty i szybki w montażu, dzięki czemu możesz spędzić więcej czasu na wodzie.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza