Obręcze ze stopów lekkich

Obręcze ze stopów lekkich

Przyciągający wzrok zestaw obręczy aluminiowych sprawi, że Twój Ford Transit będzie prezentował się jeszcze lepiej.

Oryginalne obręcze aluminiowe Forda idealnie pasują do stylistyki Twojego pojazdu dostawczego. Wszystkie zostały wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i z najlepszych materiałów. Co więcej, poddano je długim i bardzo restrykcyjnym testom, aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo na drodze.

Montaż aluminiowych obręczy Forda jest niezwykle prosty i szybki. Zostały one zaprojektowane z myślą o Twoim Fordzie, więc nie ma potrzeby dodatkowego ich dostosowywania do pojazdu. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale także zachowasz gwarancję pojazdu, co w przypadku wykorzystania innych obręczy aluminiowych nie zawsze jest możliwe.

Śruby antykradzieżowe

Zabezpiecz obręcze aluminiowe przed kradzieżą za pomocą śrub antykradzieżowych. Oryginalnych śrub antykradzieżowych Forda nie można odkręcić przy pomocy standardowych narzędzi. Ich demontaż możliwy jest wyłącznie przy wykorzystaniu specjalnego narzędzia dołączonego do zestawu.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza