Ford Mustang Mach-E

Mach E

MUSTANG MACH-E. W PEŁNI ELEKTRYCZNY SUV.

Ford Mustang Mach-E to w pełni elektryczny SUV, inspirowany stylistyką Mustanga.
Elegancki, nowoczesny, pełen innowacyjnych technologii, zapewniający zasięg bezemisyjnej jazdy aż do 610 km.
Jego wygląd przyciągnie spojrzenia pełne zachwytu, a zaawansowana technologia łączności cały czas zmieniać będzie go na lepsze.
Ford Mustang Mach-E imponuje również osiągami! Zaledwie 3,7 sekundy od 0 do 100 km/h w wersji GT.
Poznaj go bliżej i odkryj nowy wymiar jazdy samochodem.

Dzięki programowi rządowemu „Mój Elektryk” możesz otrzymać dopłatę w kwocie 27 000 PLN


Dowiedz się więcej


WYBIERZ SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY. CIESZ SIĘ KORZYŚCIAMI.

Zero tankowania. Mniej ruchomych elementów w układzie napędowym. Niższe koszty eksploatacji. W elektrycznym samochodzie zyskujesz i Ty i środowisko. Wybór pojazdu elektrycznego pozwala obniżyć koszty eksploatacji. Średnia kwota oszczędności wynosi 6 665 zł. Kalkulacja bazuje na następnych wartościach: 15 000 km rocznie, zużycie paliwa 11,76 l/100 km, koszt paliwa 5,26 zł/litr, koszt energii elektrycznej 0,66 zł/kWh, wszystkie ładowania odbywają się w domu.


SYSTEM E-LATCH

Aby stworzyć elegancką, opływową linię i zapewnić wyższy komfort użytkowania w Fordzie Mustang Mach-E usunęliśmy klamki. Teraz, gdy zbliżasz się do samochodu, system rozpoznaje Twój telefon lub kluczyk i podświetla przycisk na słupku drzwi – dotykasz palcem i drzwi otwierają się. A kiedy wysiądziesz z samochodu i oddalisz się na kilka kroków, system sam zablokuje wszystkie zamki. Nie potrzebujesz już kluczyka. Mustang MACH-E wykrywa Twój sparowany smartfon z odległości nawet 40 m i pozwala na zdalne otwarcie lub zamknięcie zamków drzwi i rozpoczęcie jazdy. Dzięki aplikacji FordPass zainstalowanej na telefonie będziesz mógł również m.in. otworzyć bagażnik czy zdalnie uruchomić różne funkcje w samochodzie.


ŁADOWANIE W DOMU

Ładowanie Mustanga Mach-E w domu jest równie proste jak ładowanie smartfona. Wystarczy podłączyć pojazd do domowego gniazdka elektrycznego 230V za pomocą uniwersalnego kabla do ładowania dostarczonego wraz z samochodem. Można również skorzystać z ładowarki Ford Wallbox (do 11 kW), która oferuje większą wygodę i krótszy czas ładowania niż gniazdko domowe. 8 godzin ładowania zapewnia nawet do 610 km zasięgu lub dodatkowe 55 km w ciągu godziny. Ładowarka jest kompatybilna z aplikacją FordPass, dzięki czemu możesz zdalnie zarządzać harmonogramem ładowania.


PUBLICZNE STACJE ŁADOWANIA

Forda Mustanga Mach-E można ładować prądem zmiennym jak i prądem stałym o dużej mocy w ponad 150 tyś. publicznych stacjach ładowania w całej Europie. Ładowarki prądu stałego o dużej mocy (150 kW) umożliwiają doładowanie baterii na kolejne 119 km w zaledwie 10 minut. Idealnie sprawdzają się w przypadku krótkich postojów na autostradzie: szybko ładujesz akumulator podczas kawy lub posiłku. Ładowarki prądu stałego (50 kW) pozwalają naładować baterie od 10% do 80% w ciągu 90 minut. A ładowarki prądu zmiennego (11 kW) uzupełniają akumulator od 10% do 80% w 7,2h.


Dane techniczne Szczegóły MACH-E RWD MACH-E AWD MACH-E FIRST EDITION MACH-E GT
Pojemność baterii kWh Zwiększona pojemność (ER) 98 kWh 98 kWh 98 kWh 98 kWh
Standardowa bateria (SR) 75 kWh 75 kWh - -
Zasięg (km) [UE] Z baterią o zwiększonej pojemności (ER) 610 km 540 km 540 km 490 km
Ze standardową baterią (SR) 440 km 400 km - -
Układ napędowy - Napęd na tylne koła (RWD) Napęd na wszystkie koła z podwójnym silnikiem (AWD) Napęd na wszystkie koła z podwójnym silnikiem (AWD) Napęd na wszystkie koła z podwójnym silnikiem (AWD)
Maksymalna moc (kW/km) Z baterią o zwiększonej pojemności (ER) 216 / 294 258 / 351 258 / 351 358 / 487
Ze standardową baterią (SR) 198 / 269 198 / 269 - -
Maksymalny moment obrotowy (Nm) - 430 Nm 580 Nm 580 Nm 860 Nm2
Przyspieszenie (0-100km/h - start lotny) Z baterią o zwiększonej pojemności (ER) 6.2 sekundy* 5.1 sekundy* 5.1 sekundy* 3.7 sekundy*
Ze standardową baterią (SR) 6.1 sekundy* 5.6 sekundy* - -
Przyspieszenie (0-100km/h - start zatrzymany) Z baterią o zwiększonej pojemności (ER) 7.0 sekundy* 5.8 sekundy* 5.8 sekundy* 4.4 sekundy*
Ze standardową baterią (SR) 6.9 sekundy* 6.3 sekundy* - -
Maksymalna prędkość (km/h) - 180 km/h 180 km/h 180 km/h 200 km/h
Maksymalna moc ładowania prądem stałym (kW) Z baterią o zwiększonej pojemności (ER) 150 kW 150 kW 150 kW 150 kW
Ze standardową baterią (SR) 115 kW 115 kW - -
Całkowity czas ładowania (10-80%) Z baterią o zwiększonej pojemności (ER) 45 minut 45 minut 45 minut 45 minut
Ze standardową baterią (SR) 38 minut 38 minut - -

*WAŻNE INFORMACJE

* Prezentowana cena dotyczy Mustanga Mach-E RWD ze standardową baterią i uwzględnia wartość dopłaty „Mój Elektryk” w wysokości maksymalnej.
** Rzeczywista wysokość dopłaty uzależniona jest od realizacji kryteriów dotyczących uczestników programu „Mój Elektryk” oraz rozstrzygnięcia Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny mogą ubiegać się o dofinansowanie w wysokości do 27 000 złotych bez progu cenowego samochodu elektrycznego. Pozostali odbiorcy indywidualni, w tym rodziny posiadające mniej niż trójkę dzieci, mogą wnioskować o dofinansowanie w wysokości do 18 750 złotych. Uzyskanie dopłat wymaga złożenia przez klienta wniosku w tym przedmiocie i jego akceptacji przez NFOŚiGW. Nabór wniosków trwa do 30.09.2025r. i może zostać zakończony wcześniej, w przypadku wyczerpania zasobów przeznaczonych na wsparcie zakupu pojazdów elektrycznych. Nabór dostępny jest dla osób fizycznych, a pojazdy nabyte w ramach przedsięwzięcia nie mogą być wykorzystywane do prowadzenia działalności gospodarczej, ani być wprowadzone do ewidencji środków trwałych wykorzystywanych w tym celu.
Więcej szczegółów dostępnych pod adresem: https://www.gov.pl/web/elektromobilnosc/aktualne-ogloszenia-o-naborach.
Wnioski o dofinansowania można składać pod adresem: https://gwd.nfosigw.gov.pl/.
Szczegółowe informacje dostępne pod adresem Program „Mój elektryk” – pytania i odpowiedzi - Elektromobilność - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza