Ford Kuga PLug-In Hybrid

FORD KUGA PLUG-IN HYBRID

Hybrydowy SUV nowej generacji. Wyróżnij się w tłumie dzięki zachwycającej sylwetce, bogatemu wyposażeniu i precyzji wykonania z dbałością o każdy szczegół. Poczuj czystą moc 225 KM Hybrydy Plug-in i oszczędzaj każdego dnia jeżdżąc na napędzie elektrycznym z zasięgiem nawet do 68 km w cyklu miejskim. Wejdź do świata komfortu, luksusu i legendarnej przyjemności prowadzenia Forda.

FORD KUGA PLUG-IN HYBRID

Cena od: 159 400 PLN2

Rabat do: 14 000 PLN3

Rata dla Ciebie od:
1 895 PLN brutto/mies. w Ford Opcje, RRSO 8,92%4

Rata dla firm od:
969PLN brutto/mies.5 w Ford Leasing Opcje

Wynajem od:
899 PLN netto/mies.6 w Ford Wynajem

Ubezpieczenie od: 2,30%6

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Kuga 2.5 pHEV 225 KM, eCVT, FWD, Euro 6.2: 1.4 l/100 km; 32 g/km (z ładowaniem baterii z zewnętrznego źródła) i 6.5 l/100 km; 148 g/km (bez ładowania baterii z zewnętrznego źródła).

Sprawdź dostępne od ręki


Co najmniej 5 powodów, by kupić Forda Kuga Plug-in Hybrid

1. Czysta moc i oszczędność

Hybryda nowej generacji, dzięki której oszczędzisz więcej i poczujesz legendarną radość prowadzenia Forda.

2,5-litrowy silnik spalinowy wraz z silnikiem elektrycznym zapewniają łączną moc 225 KM oraz niezwykle niskie zużycie paliwa (od 1,4 l/100 km) i emisję CO2 wynoszącą zaledwie 32 g CO2/km (WLTP).

Dzięki możliwości zmiany trybów jazdy, Nowa Kuga Plug-in Hybrid zapewnia nawet do 56 km jazdy bezemisyjnej na silniku elektrycznym.


2. Zachwyca jakością wykonania

2. Zachwyca jakością wykonaniaForda Kuga zaprojektowaliśmy z największą starannością i dbałością o detale, by zapewnić Ci poczucie luksusu . Bardzo dobrze spasowane materiały najwyższej jakości, miękkie i przyjemne w dotyku zapewnią poczucie wyjątkowości każdego dnia./p>


3. Zjawiskowo piękna

Urzekająca pięknem, sportowa, dynamiczna - 4 słowa, które w pełni oddają niezwykłą stylistykę bryły samochodu. Przy Fordzie Kuga Plug-in Hybrid nikt nie przejdzie obojętnie. To Twoja szansa na wyróżnienie się w tłumie innych samochodów.


4. Bogate wyposażenie

Już w wersji podstawowej Ford Kuga Plug-in Hybrid imponuje bogactwem wyposażenia. Najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, klimatyzacja dwustrefowa z automatyczną regulacją temperatury, kamera ułatwiająca parkowanie tyłem, lusterko wsteczne ściemniające się automatycznie, bezkluczykowy system otwierania i zamykania samochodu - Ford Key Free, Fotel pasażera z regulacją odcinka lędźwiowego, elektrycznie składane lusterka boczne. To tylko niektóre, z elementów wyposażenia dostępnego w standardzie.


5. Bezpieczeństwo

5 gwiazdek w testach Euro NCAP. Monitoring martwego pola, czujniki 360 stopni, szerokokątna kamera cofania, adaptacyjny tempomat, utrzymanie pasa ruchu czy ostrzeżenia przed kolizją i zmęczeniem kierowcy. Nasza technologia to asystent Twojego bezpieczeństwa, zapewniająca wsparcie i komfort w codziennym prowadzeniu auta.


Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, opcje i / lub akcesoria mogą być prezentowane za dodatkową opłatą, a lokalizacje i używane pojazdy mogą być poza granicami Polski.
[*]Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami brutto (z VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
[1]Przedstawione ceny są rekomendowanymi, promocyjnymi cenami brutto (z VAT) i zawierają rabat Ford Polska i/lub rabat Autoryzowanego Dealera Forda.
Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
[**]Przedstawione ceny są rekomendowanymi cenami netto (bez VAT). Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
[2]Cena podana dla Forda Kuga 2.5 pHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium. Cena promocyjna (rekomendowana cena detaliczna brutto pomniejszona o rabat od firmy Ford Polska i sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda) dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
[3]Korzyść finansowa jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga 2.5 Duratec pHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium. Oferta zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Oferta limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.
[4]Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego z kosztem na zakup pojazdu dostępnego u dealerów marki Ford wynosi 8,84 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 51 746 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 65 491,13 zł, oprocentowanie stałe 6,79%, całkowity koszt kredytu 13 745,13 zł (w tym: prowizja 2 432,06 zł, odsetki 11 313,07 zł), 66 miesięcznych rat równych w wysokości 977,48 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 977,45 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.04.2021r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu marki Ford w cenie 84 389 zł, z wpłatą własną 32 643 zł.
Do uzyskania kredytu na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Dealerzy sieci Ford współpracują z BNP Paribas Bank Polska S.A. i są umocowani do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. Prezentowana rata miesięczna wyliczona została w Ford Opcje przy wkładzie własnym 25%, okresie finansowania 24 miesiące i przebiegu 20 000 km rocznie.
Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez Bank. Niniejszy materiał nie stanowi oferty. Ford Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Ford. Ford Opcje jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie licencji.
[5]Kalkulację raty leasingu w Ford Leasing Opcje sporządzono w oparciu o opłatę wstępną 15% i okres leasingu 35 miesięcy oraz przebieg 20 tyś km rocznie. Przyznanie finansowania uzależnione jest od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły finansowania u dealerów marki Ford. Propozycja nie stanowi oferty i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Podmiotem finansującym jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. Promocyjny leasing dostępny do 30.06.2021 r. Ford Leasing Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.
[6]Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest ALD Automotive Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kalkulację raty wynajmu długoterminowego Ford Super Easy w Ford Wynajem sporządzono dla Forda Kuga ST-Line 2.5 pHEV 225 KM, eCVT, FWD w oparciu o opłatę wstępną 18%, okres leasingu 36 miesięcy oraz całkowity limit przebiegu 45 tyś. km. Propozycja wynajmu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Ford Wynajem jest nazwą handlową, pod którą ALD Automotive Polska sp. z o.o. oferuje swoje usługi w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a ALD Automotive Polska sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.
[7]Stawka 2,30% obowiązuje Klientów superbezszkodowych (Klient indywidualny i firma posiadający maksymalne zniżki w AC). Ubezpieczenie nie jest uwzględnione w cenie pojazdu. Program Ford Ubezpieczenia prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły zawarte są w OWU nr 78/2016 oraz w SWU 82/2019, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie Stawka ubezpieczenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza