Odkryj

NOWY FORD TOURNEO CONNECT

 

Funkcjonalny układ foteli, wyrafinowany design nadwozia i wnętrza. Mnóstwo nowoczesnych technologii – od inteligentnego tempomatu przez systemy zapobiegania kolizjom po obsługę funkcji samochodu za pomocą głosu A do tego niezwykle wydajne silniki, bezpieczeństwo na 5 gwiazdek i miejsce nawet dla 7 osób.

 


Unikaj przekraczania dozwolonej prędkości

Nowy Ford Tourneo Connect jest teraz wyposażony
w system Intelligent Speed Assist, który pozwala Ci w pełni skupić się na prowadzeniu samochodu. Kamera automatycznie wykrywa ograniczenia prędkości,
a następnie system dostosowuje do nich maksymalną prędkość pojazdu.


Widzi znaki drogowe, które kierowca mógłby przegapić
 

 

Zaawansowany system pomagający utrzymać pojazd na pasie ruchu
 
 

 

 

 

 

Łatwiejsze cofanie dzięki wbudowanej kamerze

Nowoczesne silniki wysokoprężne

 

Nowy Ford Tourneo Connect jest dostępny z nowymi silnikami wysokoprężnymi EcoBlue. Jednostka ta gwarantuje wyjątkowe osiągi oraz oszczędność paliwa. Z kolei o bezproblemową zmianę biegów i płynną jazdę dba 6-stopniowa manualna skrzynia biegów lub 8-stopniowa przekładnia automatyczna.

 


1,5-litrowy silnik wysokoprężny EcoBlue

Wysokoprężne silniki TDCi o mocy 100 lub 120 KM zachwycają doskonałymi osiągami wraz z niższym zużycie paliwa i niższym poziomem emisji CO2.


Nowoczesna 8-biegowa przekładnia automatyczna
 

 

Mniejsze zużycie paliwa dzięki systemowi Auto Start-Stop
 
 

 

 

 

 

Wspomaga bardziej ekonomiczną jazdę

Z myślą o komforcie i praktyczności

Ford Tourneo Connect od lat buduje swoją pozycję na rynku. W tym czasie stał się symbolem doskonałego połączenia komfortu i praktyczności, który sprawdzi się podczas każdej podróży.W nowym modelu wykorzystano materiały wykończeniowe najwyższej jakości i wytrzymałości. Z kolei wśród zaawansowanych technologii, znajdziesz najnowszy system Ford SYNC 3 oraz bezprzewodowe ładowanie urządzeń mobilnych.


SYNC 3 – zaawansowany system obsługi głosowej

Ford SYNC 3 to zaawansowany system zapewniający bezproblemową łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki prostym poleceniom głosowym. Możesz także skorzystać
z 6-calowego kolorowego ekranu dotykowego wyposażonego w znaną ze smartfonów i tabletów intuicyjną funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Ford SYNC 3 współpracuje również z Apple CarPlay, Android Auto i Applink, umożliwiając wyświetlanie informacji
z Twojego smartfona na ekranie dotykowym, a także oddaje w Twoje ręce funkcję Live Traffic, która pomaga unikać korków.


Bezprzewodowe ładowanie smartfonów
 

 

Klucz do świata internetu
 
 

 

 

 

 

Bezkluczykowy system otwierania drzwi
i uruchamiania silnika

Nowy wymiar bezpieczeństwa i ochrony

Nowy Ford Tourneo Connect jest wyposażony w szereg zaawansowanych technologii, których zadaniem jest chronienie Ciebie i pasażerów. Posiada też inteligentne systemy zabezpieczające, które zostały stworzone z myślą o ochronie Twojego pojazdu oraz bagażu.


Ochrona pieszych

Nowy, opracowany przez Forda system Pre-Collision Assist z technologią wykrywania pieszych Pedestrian Detection wykrywa osoby znajdujące się na drodze przed autem oraz pieszych, którzy przekraczają tor ruchu pojazdu,
a następnie automatycznie aktywuje układ hamulcowy, jeśli kierowca nie podejmie odpowiednich działań zmierzających do uniknięcia kolizji.System działa do prędkości 80 km/h, a jego zadaniem jest ograniczenie liczby wypadków z udziałem pieszych.


Większa przyczepność w trudnych warunkach
 

 

Zaawansowany system poduszek powietrznych
 
 

 

 

 

 

Zaawansowane systemy zwiększające kontrolę hamowania
 

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza