Odkryj

Nowy wymiar wyrafinowania

Ford Edge wyposażony jest w wiele innowacyjnych i praktycznych technologii, które zamieniają podróż w niezwykłe przeżycie. Każda z nich została stworzona z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i wsparciu kierowcy podczas jazdy
w różnych warunkach.


Mniej kręcenia kierownicą. Większa radość.

Bez względu na to, czy jesteś w trasie, jeździsz po mieście, parkujesz czy cofasz, dzięki nowej generacji układu kierowniczego Ford Adaptive Steering manewrowanie samochodem jest niezwykle łatwe. Przy niskich prędkościach i w ciasnych przestrzeniach, kręcenie kierownicą jest lekkie i przyjemne. Natomiast jazda
z wyższą prędkością jest bardziej stabilna. Dzięki zmiennemu przełożeniu układu kierowniczego każda podróż to prawdziwa przyjemność. System wyposażony jest również w tryb do jazdy sportowej. Wystarczy go uruchomić, a wchodzenie w zakręty staje się łatwe jak nigdy dotąd.


Koniec z problemem martwego pola
 

 

Dodatkowa pomoc przy cofaniu
 
 

 

 

 

 

Pewne prowadzenie bez względu na warunki drogowe

Rewelacyjne osiągi. Maksymalna oszczędność paliwa.

Ford Edge oferuje bezkompromisowe połączenie doskonałych osiągów, znakomitej oszczędności paliwa i precyzyjnego prowadzenia.


Nowy standard silników wysokoprężnych

Nowy 4-cylindrowy silnik wysokoprężny Ford EcoBlue
o pojemności 2.0 l to zaawansowany silnik
z turbodoładowaniem zapewniający wysokie osiągi
i wydajność. Jest ekonomiczny, cechuje się krótkim czasem reakcji oraz cichą pracą.


8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów z obrotowym przełącznikiem zmiany biegów
 

 

6-biegowa manualna skrzynia biegów
 
 

 

 

 

 

Manetki do zmiany biegów
przyjemność z jazdy

Spokojnie. Wygodnie. Przyjemnie.

Ford Edge został wyposażony w wiele praktycznych rozwiązań, które sprawiają, że kierowca i jego pasażerowie mogą cieszyć się przyjemną i niezwykle komfortową podróżą.


Klucz do świata

Nowy modem FordPass Connect ułatwia podróżowanie:
• Live Traffic przekazuje co 30 sekund aktualne informacje o ruchu drogowym do systemu nawigacji SYNC 3, aby umożliwić wybranie najlepszej trasy.
• Samochodowy punkt Wi-Fi umożliwia kierowcy i pasażerom bezproblemowe połączenie z Internetem nawet dziesięciu urządzeń.
• W razie wypadku modem FordPass Connect nawiąże połączenia ze służbami ratowniczymi w systemie eCall, podając lokalizację pojazdu.


Relaks w ciszy
 

 

Bezprzewodowa ładowarka
 
 

 

 

 

 

Elektryczny hamulec postojowy

Bezpieczny. Dobrze chroniony.

Najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa zastosowane w Fordzie Edge, zapewniają najwyższy poziom ochrony podczas każdej podróży.


Reaguje, zanim coś zauważysz

Jeśli system Pre-Collision Assist wykryje wolno poruszający się lub nieruchomy obiekt (samochód lub pieszego), najpierw wyświetla ostrzeżenie, a następnie włącza sygnał ostrzegawczy. Jeśli kierowca nie wykona ruchu kierownicą ani nie zahamuje, system Pre-Collision Assist uruchomi hamulce, aby zapobiec kolizji lub zminimalizować jej skutki.


Bezpieczne utrzymanie przyczepy w prostej linii
 

 

Troska o bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów
 
 

 

 

 

 

System poduszek powietrznych
 

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza