Nowa Fiesta ST

Jeszcze więcej technologii

 

Każda inteligentna technologia w nowym Fordzie Fiesta ST ma własne zadanie.
Jedne ułatwiają jazdę w trasie utrzymując prawidłowy pas ruchu, monitorując martwe pole widzenia w lusterku czy rozpoznając znaki drogowe a inne usprawniają poruszanie się po mieście jak np. system wspomagający parkowanie, kamera cofania, system zapobiegający kolizjom podczas jazdy z niską prędkością.

 


Precyzyjne ustawienia jazdy

W ciągu chwili możesz zmienić charakterystykę Fiesty ST, wybierając jeden spośród trzech trybów jazdy: Normalny, Sportowy i Torowy. Każde z tych ustawień precyzyjnie dostraja pracę silnika, zmieniając położenie przepustnicy, oraz czułość układu hamulcowego i kierowniczego.
W połączeniu z ulepszonym zmiennym rozdziałem momentu obrotowego, elektronicznym systemem stabilizacji toru jazdy oraz sportową charakterystyką podwozia gwarantuje niezwykłą jakość prowadzenia – bez względu na to, czy jedziesz po autostradzie, czy ścigasz się na torze.


Stworzony z myślą o radości z jazdy
 

 

Zaawansowany system pomagający utrzymać pojazd na pasie ruchu
 
 

 

 

 

 

Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy

Maksymalne osiągi silnika

 

Nowy Ford Fiest ST jest wyposażony w silnik benzynowy EcoBoost o pojemności 1,5 litra, który zapewnia doskonałe zrównoważenie wydajności i osiągów. Posiada funkcję wyłączania cylindra, pomysłowe rozwiązanie, które umożliwia odłączenie jednego z cylindrów silnika, gdy zapotrzebowanie na moment obrotowy jest niskie, na przykład podczas jazdy ze stałą prędkością na autostradzie, co pozwala jeszcze bardziej obniżyć zużycie paliwa.

 


Poczuj prawdziwą moc

Nowy Ford Fiesta ST to moc, szybkość reakcji
i przyjemność prowadzenia.Silnik EcoBoost 1,5 l o mocy 200 KM i momencie obrotowym 290 Nm, zapewnia przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,5 sekundy.Posiada funkcję wyłączania cylindra, pomysłowe rozwiązanie, które umożliwia odłączenie jednego
z cylindrów silnika, gdy zapotrzebowanie na moment obrotowy jest niskie, na przykład podczas jazdy ze stałą prędkością na autostradzie, co pozwala jeszcze bardziej obniżyć zużycie paliwa.


Moc w najczystrzej postaci
 

 

Przyczepność w każdych warunkach
 
 

 

 

 

 

Rozkoszuj się pomrukiem silnika

Zachwyca praktycznością i pomysłowością

Focus ST zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy. Inteligentne technologie, sportowy design oraz zaawansowana konstrukcja zapewniają doskonalą kontrolę oraz prowadzenie, nawet w najtrudniejszych warunkach.


Wsłuchaj się krystalicznie czysty dźwięk

Najlepsze technologie to takie, które ułatwiają życie i sprawiają, że jest przyjemniejsze i wygodniejsze.W nowym Fordzie Fiesta ST znajdziesz zaawansowany system obsługi głosowej Ford SYNC 3, system audio B&O PLAY, sportowe fotele RECARO i wiele innych praktycznych rozwiązań, dzięki którym zamienisz każdą podróż w chwile pełne komfortu i niepohamowanej radości z jazdy.


Najnowsza technologia sterowana głosem
 

 

Fotele RECARO
 
 

 

 

 

 

Duży panoramiczny dach

Bezpieczeństwo Twoje i Twojej Fiesty ST to nasz priorytet

Nowy Ford Fiesta ST został wyposażony w liczne zaawansowane technologie stworzone po to, aby chronić Ciebie, Twoich pasażerów oraz sam samochód.


System ESC – pełna kontrola w każdych warunkach

Elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESC) nieprzerwanie monitoruje ruch pojazdu. Wyczuwa wszelkie odchylenia od wybranego toru jazdy i dokonuje automatycznej korekty pozycji samochodu na drodze. System ten pomaga w utrzymaniu kontroli nad samochodem i skróceniu drogi hamowania w sytuacjach awaryjnych.


Poduszki powietrzne
 

 

Zaawansowane systemy zwiększające kontrolę nad hamowaniem
 
 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo na piątkę
 

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza