Elektryczny Ford Explorer

NOWY, W PEŁNI ELEKTRYCZNY FORD EXPLORER

Oto nowe oblicze motoryzacji. Oto nowy, w pełni elektryczny SUV,gotowy na każdą przygodę.

Ikoniczna stylistyka. Szybkie ładowanie. Najwyższy poziom komfortu.

Nowy wymiar łączności i komunikacji z Tobą i ze światemdzięki innowacyjnym technologiom.

Taki jest Ford Explorer. Prawdziwy zdobywca nowej ery w motoryzacji.

Daj się wciągnąć w niezwykłą podróż, korzystając z naszej wirtualnej interaktywnej prezentacji. Las, pustynia lub śnieg – to Ty wybierasz swoją podróż. Odkrywaj świat na nowo.

ZAREZERWUJ BEZPŁATNIE

UMÓW SIE NA WIRTUALNĄ JAZDĘ PRÓBNĄ

 


ŁADOWANIE

Nowy, w pełni elektryczny Explorer zapewnia szybkie ładowanie. Akumulatory od 10% do 80% naładujesz nawet w 25 min.** Zapomnij o długim i uciążliwym czekaniu na postoju. Skocz na kawę. W pełni elektryczny Explorer będzie gotowy do dalszej drogi, zanim się obejrzysz.

LUKSUSOWA PRZESTRZEŃ

Odkrywanie świata zyskało nowy, lepszy wymiar. Wnętrze wykonane z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. To luksusowa przestrzeń do podróżowania, nawet dla 5-ciu osób.


MEGACONSOLE

Innowacyjny schowek MegaConsole o pojemności nawet 17 litrów z łatwością zaaranżujesz do swoich potrzeb. To idealne miejsce do przechowywania butelek na wodę, torebek czy laptopów.

SOUNDBAR

Nowa jakość dźwięku. Każda podróż zasługuje na czas spędzony przy wspaniałym brzmieniu muzyki.


15-CALOWY PRZESUWANY EKRAN DOTYKOWY

Nieco w górę a może w dół? Znakomicie. Regulowany ekran dotykowy SYNC Move® o wysokiej rozdzielczości ustawisz tak jak Ci wygodnie.*

BEZPIECZNY UKRYTY SCHOWEK

Zamykany schowek ukryty jest za ruchomym ekranem.


[*] Podczas jazdy bądź maksymalnie skupiony na drodze. Jeśli jest to możliwe korzystaj z obsługi głosowej, trzymając ręce cały czas na kierownicy. Podczas jazdy niektóre funkcje mogą być zablokowane. Nie wszystkie funkcje są kompatybilne ze wszystkimi telefonami.

[**] Czas ładowania są obliczane w oparciu o komputerowe symulacje producenta i szacowaną maksymalną moc ładowania pojazdu. Szybkość ładowania zmniejsza się wraz ze zbliżaniem się do osiągnięcia pełnego naładowania baterii. Wyniki mogą się różnić w zależności od pory ładowania, obciążenia sieci elektrycznej i stanu naładowania baterii. Faktyczny zasięg zależy od różnych czynników, takich jak warunki pogodowe, styl prowadzenia, stan pojazdu oraz wiek i stopień zużycia akumulatora litowo-jonowego.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza