Nowy Ford Bronco

NOWY FORD BRONCO KULTOWY AMERYKAŃSKI OFF-ROADER SZYKUJE SIĘ NA PODBÓJ EUROPY

Zawsze gotowy na przygodę, nieposkromiony i niezwykle wytrzymały nowy Ford Bronco łączy dziedzictwo kultowych poprzedników ze współczesną technologią i nowoczesnością, gwarantując miłośnikom off-roadu emocje na najwyższym poziomie. Charakteryzujący się solidną konstrukcją Ford Bronco przeszedł ekstremalne testy wytrzymałościowe The Built Wild™ co oznacza, że jazda w najtrudniejszym terenie nie jest dla niego wyzwaniem. Wyposażony w nowoczesny napęd na wszystkie koła oraz zaawansowane, wyznaczające standardy w tej klasie aut zawieszenie High-Performance Stability Suspension, Ford Bronco udowadnia charakter nieposkromionego off-roadera.


POKONA KAŻDY TEREN

Ford Bronco to prawdziwa terenówka na każde warunki i najbardziej wymagającą nawierzchnię. Zaawansowany układ kontroli jazdy w terenie (Terrain Management System) z systemem G.O.A.T. (Go Over Any Terrain) umożliwia wybór automatycznych trybów jazdy dopasowanych do aktualnej nawierzchni. Potężne terenowe opony, specjalne zawieszenie i wzmocniona konstrukcja pojazdu gwarantują pewność prowadzenia podczas pokonywania kolejnych wyzwań.


 

LEGENDARNA OFF-ROADOWA STYLISTYKA

Ford Bronco zdecydowaną i surową sylwetką nadwozia stylistycznie nawiązuje do swoich kultowych poprzedników perfekcyjnie łącząc styl z nowoczesnością. Ford Bronco zdecydowaną i surową sylwetką nadwozia stylistycznie nawiązuje do swoich kultowych poprzedników perfekcyjnie łącząc styl z nowoczesnością. Doskonale radzie sobie w terenie, jak też dostarcza wiele przyjemności w codziennym użytkowaniu. Forda Bronco można personalizować w zależności od potrzeb dzięki czemu z łatwością dostosujesz go do każdej podróży. Wyposażony jest w modułowe drzwi* i dach, które można szybko i w prosty sposób zdemontować. Dodanie praktycznych akcesoriów jak relingi dachowe ułatwi rekreacje w terenie. Wzmocnienia dachu wraz z relingami umożliwiają np. montaż namiotu dachowego.


 

INTUICYJNE TECHNOLOGIE

Nowy Ford Bronco został wyposażony w nowoczesne technologie, które zapewniają komfort podczas prowadzenia i niezwykłe wrażenia z jazdy. System komunikacji i rozrywki SYNC41 z 12-calowym ekranem dotykowym umożliwia zarządzanie głosowe wieloma funkcjami jak np. obsługę nawigacji czy połączeń telefonicznych. Doskonała jakość dźwięku to zasługa 10-głośnikowego systemu nagłośnienia B&O Premium Sound System.


Zdjęcia i informacje wyświetlane w tej witrynie internetowej mogą nie odzwierciedlać najnowszych specyfikacji technicznych, kolory mogą się różnić, prezentowane opcje/akcesoria mogą być dostępne za dodatkową opłatą.

[*]Demontaż drzwi wpływa na ograniczenie poziomu bezpieczeństwa, który standardowo jest zapewniany przez drzwi i może mieć wpływ na działanie systemu bezpieczeństwa.
[1]Podczas jazdy nie używaj urządzeń przenośnych, które dekoncentrują uwagę. Jeśli to możliwe, korzystaj z obsługi głosowej systemu Ford SYNC. Niektóre funkcje mogą być zablokowane, gdy pojazd znajduje się na biegu. Nie wszystkie funkcje są kompatybilne z wszystkimi smartfonami.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest DF GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane osobowe mogą zostać udostępnione następującym podmiotom:
    1. GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków w celu przedstawienia kompleksowej oferty finansowo-ubezpieczeniowej, na podstawie RODO art.6, ust.1, lit. b
  7. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza