Ford EcoSport Dni Otwarte

Ford EcoSport Dni Otwarte

Dni Otwarte – nowy Ford EcoSport

Serdecznie zapraszamy 16-17 marca 2018 roku do naszych salonów, na Dni Otwarte, które będą poświęcone prezentacji nowego Forda EcoSport.
Najnowszy crossover Forda to bardzo starannie zaprojektowany, wykończony i zaawansowany technologicznie model, na który warto zwrócić uwagę i przetestować jego możliwości podczas jazdy próbnej.

Specjalnie na Dni Otwarte została przygotowana atrakcyjna oferta rabatowa dla Klientów indywidualnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Oferta jest limitowana i będzie obowiązywała tylko w czasie trwania Dni Otwartych.

Zapraszamy również najmłodszych, na których będzie czekał kącik zabaw.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat modelu.

Zobacz nowego Forda EcoSport


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest DF Grupa PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako DF GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z DF GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Blog PGD Blog PGD Facebook Blog PGD Youtube
Czy chcesz być na bieżąco informowany o ofertach
specjalnych i wydarzeniach. Zapisz się aby otrzymywać newsletter.
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza