Ford Store

Ford Store

Ford Store to wyjątkowy salon samochodowy, który podnosi poprzeczkę w kwestii zakresu oferty oraz jakości obsługi. Obecnie tego typu miejsc jest w Polsce sześć, a docelowo będzie ich około dziesięciu. Na liście już działających znajdziemy między innymi Ford Store Partner w Krakowie przy ulicy Jasnogórskiej 60.

Co sprawia, że ten typ salonu tak bardzo wyróżnia się na tle konkurencji? Ford zawsze starał się zapewnić wysoką jakość obsługi klientów, ale w Ford Store ten poziom zostaje wyniesiony na szczyt. W tych obiektach wita nas specjalny wystrój wnętrza, który ma sprawić, by klient wszelkie decyzje zakupowe podejmował w komfortowych warunkach.

W Ford Store wybór samochodu i jego konfiguracja są prowadzone w bardzo nowoczesny sposób. Klient może przeglądać propozycje producenta na stolikach z wbudowanymi ekranami LCD, co jest świetnym nawiązaniem do rozwiązań multimedialnych ze współczesnych samochodów. To jednak nie koniec. Konfiguracja wymarzonego auta z poziomu tabletu może zostać przeniesiona na wielki ekran na ścianie salonu. Dzięki temu klient może obejrzeć swoje przyszłe auto w dużym rozmiarze w wirtualnej rzeczywistości, jeszcze zanim się na nie zdecyduje.

Wszystko ma celu maksymalizację satysfakcji klientów. To szczególnie istotne ze względu na to, jakie modele oferowane są w ramach programu Ford Store. Tylko tam w specjalnie przygotowanej strefie oferowana jest luksusowa linia modeli Vignale, amerykańska legenda Mustang czy sportowy Ford Focus RS.


Zobacz video

Zobacz wnętrze salonu Ford Store Partner


Poznaj specjalne oferty salonu FordStore


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Twoje dane będą bezpiecznie. Administratorem danych jest...
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest DF Grupa PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako DF GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z DF GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Blog PGD Blog PGD Facebook Blog PGD Youtube
Czy chcesz być na bieżąco informowany o ofertach
specjalnych i wydarzeniach. Zapisz się aby otrzymywać newsletter.
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Express
Karta Ratownicza